Horozluhan Mah. İstikamet Cad. No:39 Selçuklu, Konya
tr

Arıza & Bakım

Arıza & Bakım

Aracının bakım zamanı gelmiş olabilir ya da aracında arıza olabilir. Sorunun ne olursa olsun, deneyimli servis danışmanlarımız çözmek için buradalar.

Arıza & Bakım hizmetimizi ne zaman almalısın?

Aracından anlayamadığın bir ses mi geliyor?

Evet, bu işaretler aracında arıza olduğunun belirtisi olabilir. Aracının bakım zamanı olsun olmasın arıza hizmetimizi satın alabilirsin. Aracının periyodik bakımı geldiyse yalnızca bakım kontrolleri için hizmet satın alabilirsin. İstersen yalnızca bir yıl istersen gelecek yılların bakımlarını da daha avantajlı fiyatlarla alabilirsin. Aracının zaten periyodik bakım zamanı geldiyse ve şüphelendiğin bir arıza durumu varsa arıza ve bakım paketimizi birlikte alabilirsin.

Peki Süreç Nasıl İşliyor?

  • Arıza hizmetimizi aldıysan eğer aracındaki arızayı tespit etmek için servis danışmanlarımız tespit bedeli belirlemek; tespit bedeline onay verirsen tespit işlemi için ve onarım işlemine onay verdiğinde de onarım işlemleri için çalışırlar.
  • Onarım işlemleri tamamlandığında ister vale ile istersen de kendin aracını teslim alabilirsin.
  • Vale hizmetimizi aldıysan mobil uygulamamız üzerinden de valenin konumunu takip edebilirsin.
  • Periyodik bakım ve arıza hizmetimizi birlikte satın aldıysan aracının durumuna göre arıza ya da periyodik bakım işlemlerin sıraya konur.
  • Yalnızca periyodik bakım satın aldıysan aracının rutin kontrolleri yapılır, servis danışmanlarımız aracında bir sorun olduğunu tespit ederse Çözüm Merkezimiz seni arayarak bilgi verir ve arıza onarım işlemlerini başlatmak için onayını alır. Onayınla birlikte aracının arıza onarım süreci başlar.

Önemli Noktalar!

  • Aracındaki arızanın sürüş sırasında problem yaratacağını düşünüyorsan arıza hizmetimizi seçerek, sorununu detaylı bir şekilde tanımlamalısın. Unutma, aracındaki sorunu ne kadar detaylı anlatırsan servis danışmanlarımız o kadar hızlı incelemelerini tamamlar ve onarım sürecine kolayca geçer.
  • Aracının serviste bulunduğu süre boyunca oluşabilecek tespit bedeli veya onarım işlemlerini onayınla başlatıyoruz. Periyodik Bakım & Arıza satın aldığın durumlarda onarım bedellerine onay vermediğinde yalnızca Periyodik Bakım kapsamında olan işlemlerini yapıyoruz ve aracını sana geri teslim ediyoruz.
  • Aracının garantisi devam ediyor olsa da her yıl periyodik bakımını yaptırmalısın. Düzenli bakım yaptırmamış olan araçların garantisi etkilenebilmektedir.
Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?