Horozluhan Mah. İstikamet Cad. No:39 Selçuklu, Konya
tr

Konya Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes-Benz ve Porsche Özel Servis

Yeni Yazı!
Konya Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes-Benz ve Porsche Özel Servis

Avrupa pazarında en çok aranan markalardan BMW, Volkswagen, Audi, Mercedes kalite, zarafet ve sofistike ile ilişkili bir isimlerdir. Konya özel servis olarak bu dünya markası otomobiller için hizmet sağlıyoruz. Deneyimli ekiplerimiz her türlü otomobil ihtiyacınızı karşılamak için tam eğitimli.

Konya BMW Özel Servisi

Performans ve lüksün bir karışımını sunan BMW otomobilinin her serisinin, özel hissettiren sorunsuz yolculuğuna devam etmesi garanti edilir. Konya özel bmw servisi ; BMW’nin her çeşidinin dört tekerlek çekiş kabiliyeti ile şehir içinde dolaşmak için ideal olan tüm ihtiyaçlarını karşılamada uzmandır.

Konya’da BMW Servisi

Bmw özel servis konya bayimizde BMW’den beklediğiniz standartlara uymasını sağlamak için her parçası eksiksiz şekilde kontrol edilir, BMW 1, BMW 4 serisi ve BMW M3 ve diğerleri de dahil olmak üzere tüm serilerde profesyonelliğe ulaşmış deneyime sahibiz.

Arabanız en kısa zamanda hazırlanırken aynı zamanda araç geçmişi kontrollerinden yararlanacaksınız. Arabanız hazır olur olmaz yola çıkabilir ve açık yolun keyfini çıkarabilirsiniz.

Konya Mercedes Özel Servisi

Mercedes marka otomobil satın aldığınızda, mükemmel durumda kalmasını istersiniz. Bu nedenle, en gelişmiş atölyelerimizde onarım, servis ve bakım da dahil olmak üzere çok sayıda hizmet sunuyoruz. Konya özel Mercedes servisi olarak üreticinin eğittiği teknisyenlerle en yüksek kaliteyi sağlarız ve stoklarımızda aracınızı mükemmel şekilde muhafaza etmek için gereken tüm orijinal Mercedes parçalarını ve aksesuarları bulunduruyoruz.

Mercedes Konya Servisi

Özel Mercedes servis konya ve civarında bütçenize en iyi çözümleri sunar. Arıza tespit cihazlarımız ile hem teknoloji hem de iş gücüne dayalı olarak profesyonel anlamda size en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Konya Audi Özel Servisi

Kaza durumunda, sigortanızı seçemezsiniz ama aracınızı kimin tamir ettiğini seçme hakkınız var. Konya özel servis audi, otomobilinizin eski ihtişamına geri dönmesini sağlamak için yalnızca orijinal audi parçalarını ithal etmez aynı zamanda audi onaylı onarım yöntemlerini kullanır.

Audi Özel Servis

Sürdürülebilirlik ile yenilikçilik adı altında tanımlanan Audi araçları, özel şekilde tasarlanır ve üretilir. Özel audi servisi olarak, her durumda en iyi bakımın yapılabilmesi için gerekli uzmanlık ve donanıma sahibiz.

Konya Volkswagen Özel Servisi

Volkswagen aranıcınız varsa yaşı veya modeli ne olursa olsun, kazanın ardından size yardımcı olabilecek, aracınızı en iyi şekilde kurtaracak bir ekibe sahibiz. Konya özel Volkswagen servisimizde ayrıca büyük hasarlar gibi küçük kozmetik hasarları da eski haline getiriyoruz.

Konya Garantili Volkswagen Servis

Aracınızda tekleyen, bir sorun olabileceğini düşündüğünüz gözle görülmez hasarları da teknoloji ve emek ile saptayıp en iyisi haline getiriyoruz. En az masrafla hızlı ve etkili şekilde tüm sorunlarınızı çözebiliriz. Özel Volkswagen servis Konya ile hasarı keşfetmek için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir.

Konya Özel Servis

Aracınıza sizin kadar değer veriyoruz. Aracınız bizim hakimiyetimiz altında birkaç saat de kalabilir, birkaç gün de… Ancak gözünüz arkada kalmasın! Neler mi yapıyoruz?

  • Motor revizyon
  • Şanzıman revizyon
  • Gizli özellik açma
  • Alt takım revizyon
  • Programlama
  • Valftronik
  • Periyodik bakım
  • Smg
  • Yağ değişimi

Ayrıca neler yapıyoruz:

Bakım: BMW, Volkswagen, Audi, Mercedes özel servisinde araçların periyodik bakımları, fren, klima bakım ve tamiri, gaz dolumu ve elektrik işleri bizden sorulur. Üstelik alt takım onarımlar ve motor revizyon-bakım da yapmaktayız.

Servis: Konya özel araç servisimizde orijinal yetkili arıza tespit cihazlarına sahibiz. Arıza tespit dışında kodlama ve programlama da yapıyoruz.

Elektrik: Elektrik donanımlarında oluşan hasarı onarıp, bakım sağlıyoruz.

Klima: Aracınızı konforlu sıcaklıkta tutmak için klima sistemi tüm yıl boyunca çalışır. Klimayı düzenli olarak kullanmak, optimum işlevselliğini korumaya yardımcı olur ama düzenli aralıklarla sistemin kontrol edilmesi ve bakımının yapılması önemlidir. Klima bakım ve tamiri dışında klima gazı dolumu için teknolojik cihazlarımız var.

Şanzıman: Konya özel otomobil servisi olarak, şanzıman bakım, revizyon ve onarımı sağlarız.  Düzenli bakım aracınızı daha uzun yıllar motor gücünü kasmadan kullanmanızı sağlar.

Yedek parça: Audi, BMW, Volkswagen, Mercedes otomobiller için yeterli yedek parça stoğuna sahibiz. Tüm parçalar orijinaldir.

Konya’da ihtişamlı araçlara sahip olmak kadar onları güvende tutmak ve konforla sürmek için artık hangi adrese uğrayacağınızı biliyorsunuz.

Sorununuz ne olursa olsun Konya özel Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes servisinde içiniz rahat eder.

Tam servis, mini onarım, değişimler, bakımlar, kışın zorlu koşullarında ya da yazın bunaltan havalarda kabusunuz olmayacak. Konya’da sizin için özel olarak hazırlanmış, orijinal parçalarıyla kocaman stoğu bulunan, deneyimli ekibi ile yıllardır ufak bir sorunda dahi güvenerek ulaştığınız ustalarımız var. Ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde kalacaktır. Kocaman bebeklerinizi bize güvenle teslim edebilirsiniz. Bakım, onarım ya da değişim ne olursa olsun süreçten haberiniz olacak.

Servis göstergelerinizle, aracın bakıma ihtiyacı olup olmadığını kontrol edin, ışıklar yanıyorsa bize ulaşma zamanınız gelmiş demektir! Çekinmeden iletişime geçiniz.

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?