Horozluhan Mah. İstikamet Cad. No:39 Selçuklu, Konya
tr

Lojistik Hizmeti

Lojistik Hizmeti

Tatile gidiyorsun ama kendi aracını gideceğin yerde kullanmak istiyorsun ya da farklı bir şehirde satılan otomobil beğendin. Bunları artık dert etmene gerek yok, lojistik hizmeti ile aracını istediğin yerden alıp istediğin yere getiriyoruz.

Tatilde de kendi aracını sürmenin keyfini yaşa! Tatil veya iş sebebiyle şehir dışına seyahat etmen, uçağa binmen gerekebilir. Bu durum vardığın yerde kendi aracını sürmene asla engel değil. Dilersen aracını özel şoförlerimiz veya çekicilerimiz ile alır, tüm transfer planlamalarını yapar, ortalama 5 gün içinde istediğin yere getirir ve sana teslim eder. Dönüş zamanı da aynı şekilde dilediğin yere geri getirir.

Sen Aracını Nerede İstersen Aracını Oraya Getiriyoruz! Lojistik hizmetimiz ile ilgili tüm soruların için Çözüm Merkezimiz yanında. Dilersen tatil planlamanı yaparken aracının transfer planlamasını da erken yapabilirsin.

Hayalindeki araç hangi şehirde olursa olsun sana getiriyoruz! Aradığın aracı şehir dışında bulduysan da üzülme! Hizmetimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi araman yeterli.

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?